Apie mus

Autoservisas-parduotuvė VILGIRDA yra žinomas Vilniuje dėl teikiamų paslaugų kokybės, greito aptarnavimo ir malonaus bendravimo su klientais. Tai įrodo ne tik patenkinti esami klientai, rekomenduojantys mus savo draugams, kolegoms bei giminėms, bet ir nesustojantis naujų klientų atsiradimas.


Autoservisas-parduotuvė VILGIRDA savo veiklą pradėjo 2001 metais. Duris atvėrėme kaip nedidelis lengvųjų automobilių ir mikroautobusų paslaugų centras. Kokybiškai dirbdami išaugome iki aukšto lygio autoserviso, teikiančio paslaugas visų modelių lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams. Mūsų darbo stažas – daugiau nei dešimt metų – tai dar vienas garantas, kad visi darbai mūsų autoservise yra atliekami kokybiškai, dėl to klientams tenka mažiausiai rūpintis.


Vienu metu galima aptarnauti iki 6 automobilių, darbuotojai dirba dvejomis pamainomis, darbui naudojami kokybiški įrankiai, naujausia diagnostikos ir remonto įranga – tai leidžia mums pasiūlyti ypač greitą ir kokybišką Jūsų automobilio aptarnavimą. Visiems atliktiems darbams ir detalėms yra taikoma garantija.

KAIP MUS RASTI?